Straipsniai - įdomu ir naudinga


Finansininko specialybė - viena iš prestižiškiausių šiuolaikinių profesijų. Kvalifikuoti šios srities specialistai nepaprastai vertingi verslui, be jų negalėtų veikti ne viena įmonė, įstaiga arba organizacija. Tai nenuostabu - juk nuo jų darbo priklauso įmonės finansinė sėkmė.

Pastarųjų dešimtmečių statistika rodo, kad turizmo, viešbučių ir restoranų verslas auga. Šiam procesui netrukdo jokios pasaulinės krizės - žmonės visais laikais nori keliauti, pramogauti ir, pasitaikius progai, su malonumu tai daro. Todėl turizmo ir viešbučių vadyba - labai populiari programa mokymosi įstaigose.

Kaip suderinti darbą ir studijas? Šį klausimą užduoda sau daugelis studentų - ir tie, kas mokosi paskutiniuose kursuose, ir tie, kurie dar tik ruošiasi stojimui į aukštąsias mokyklas. Tam yra keletas priežasčių:

Grožis ir patraukli išvaizda žmonėms (ypač moterims) rūpėjo nuo neatmenamų laikų. Įvairios kosmetinės priemonės bei grožio puoselėjimui skirtos procedūros naudotos dar senųjų civilizacijų laikais. Suprantama, dabartinė ir anų laikų kosmetologija smarkiai skiriasi. Anksčiau pokyčiai šioje srityje buvo lėti ir mažiau pastebimi, tačiau XXI amžiaus...