Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla                          Dirbame nuo 1998 metų

Viena iš pirmųjų didžiausių nevalstybinių aukštųjų mokyklų Lietuvoje. 23 metus ruošiame paklausius darbo rinkoje specialistus, kurie sėkmingai įsidarbina Lietuvos ir užsienio įmonėse, kuria savo versl ir siūlome įgyti aukštąjį profesinį bakalaurą, prilygstantį savo kokybe ES mokymo įstaigoms. 


Misija


Kurti profesionalą pažangiai visuomenei. Siekiame, kad studijos išlaisvintų studentų kūrybiškumą ir drauge skatintų atsakomybę, mokytų plėtoti naujas idėjas ir drąsintų realiai jas įgyvendinti globalioje rinkoje.

Vizija


Kūrybiškai mąstanti tarptautinė organizacija naujam laikmečiui.

TTVAM ISTORIJA IR DABARTIS


TTVAM istorija

Pradžia


TTVAM istorijos pradžia yra 1998 m., o tiksliau 1998 m. birželio 23 d., kai buvo įsteigta Daugvilienės aukštesnioji verslo mokykla (pagal to meto taisykles pavadinime turėjo būti steigėjo pavardė) Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje, išnuomotose patalpose. Pirmoji aukštesniosios mokyklos studijų programa buvo verslo teisė. Pirmoji laida – 51 studentas.


Į Europos aukštojo mokslo erdvę


1999 m. paskelbta Bolonijos deklaracija „Europos aukštojo mokslo erdvė“, kurios tikslas buvo sukurti bendrą Europos aukštojo mokslo erdvę. Deklaracijos nulemtos reformos Lietuvos ir Europos aukštajame moksle turėjo tiesioginės įtakos ir Daugvilienės aukštesniosios verslo mokyklos vystymuisi. Tais pačiais metais mokykla persikėlė į pirmąsias nuosavas patalpas Vytenio gatvėje, Vilniuje.


VTVK

2001 m. po sėkmingos akreditacijos pasikeitė institucijos statusas – Daugvilienės aukštesnioji verslo mokykla tapo Vilniaus teisės ir verslo kolegija (VTVK), kuri pradėjo vykdyti aukštojo neuniversitetinio mokslo studijas, suteikiančias aukštojo mokslo diplomą. Kolegija tuo metu turėjo jau tris fakultetus (teisės, ekonomikos, informatikos), kurie buvo išsidėstę trijose skirtingose Vilniaus miesto vietose. Didžiausia to laikotarpio svajonė buvo surasti tinkamą vietą, kurioje tilptų visų fakultetų studentai.

Naujos patalpos

2004 m. svajonė išsipildė - Vilniaus teisės ir verslo kolegija atvėrė duris naujose patalpose, Laisvės prospekte, kuriose veikia iki dabar. Beveik 9000 kv. m. pastate sutilpo visi fakultetai, visi studentai.

Profesinis bakalauras

2006 m. siekdama užtikrinti vykdomų studijų kokybę pagal Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo nuostatas ir gaires VTVK savo veikloje įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2008.

2007 m. VTVK įgijo teisę absolventams suteikti aukštojo mokslo diplomą ir ilgai lauktą profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Lietuvos nacionalinis kokybės prizas

2008 m. TTVAM apdovanota Lietuvos nacionaliniu kokybės prizu. Tais pačiais metais kolegija tapo Tarptautinio Rytų ir Vidurio Europos šalių kokybės turnyro laureate.


VTVK tampa TTVAM

2009 m., įtvirtinus Lietuvoje Aukštojo mokslo reformą bei naują Mokslo ir studijų įstatymą, Vilniaus teisės ir verslo kolegija tapo Tarptautine teisės ir verslo aukštąja mokykla. Šiais metais čia studijas pradėjo pirmieji užsienio studentai.

„Veido“ reitingo viršūnėje

LR žurnalo „Veidas“ sudarytame Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinge 2009, 2010, 2012 ir 2013 metais TTVAM buvo pripažinta geriausia privačia aukštąja mokykla Lietuvoje.

Virtualus mokymasis

2009 m. studijų procese aukštoji mokykla sėkmingai integravo nuotolinį studijų būdą. Aukštojoje mokykloje sukurta virtuali auditorija.

2013 m. pabaigoje Lietuvos verslo konferencijos surengtuose „Metų paslauga 2013“ rinkimuose TTVAM pelnė apdovanojimą „Intelektualiausios darbo vietos nominacijoje“.
2013 m. sausio 14 d. Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus įsakymu Nr. SV6-7 TTVAM akredituota maksimaliam galimam laikotarpiui - 6 metams.

Mes šiandien


Šiandien mokykla pradeda naują etapą. Siekdama išlikti šiuolaikiška ir pažangia, TTVAM  modernizuoja mokymosi būdus ir investuoja į studijų kokybę, vis labiau integruojasi į ES aukštojo mokslo erdvę. Mes siekiame, kad aukštasis išsilavinimas taptų pasiekiamas kiekvienam motyvuotam asmeniui. Todėl gyvenantys bet kokiame pasaulio taške gali gauti kokybišką europietišką išsilavinimą ir pradėti sėkmingą karjerą, studijuodami TTVAM. 


Tarptautiškumas

Turėdama tvirtą, konkurencingą vidinį potencialą, TTVAM tampa tikrąja tarptautinės aukštojo mokslo erdvės dalimi. Išsilavinimas, įgytas Lietuvoje, yra geras pasirinkimas ne tik atvykstantiems į Lietuvą užsienio studentams, bet ir Lietuvos jaunimui. Įgyti europietišką išsilavinimą ir pasirinkti praktiką užsienyje dabar įmanoma ir Lietuvoje.

Žodis „tarptautinė“ reiškia, kad mūsų aukštojoje mokykloje įgyvendinamas studijų programų tarptautinimas, studijos vyksta ir anglų kalba, studijuoja ir kitų šalių jaunuoliai, puoselėjama globali pasaulėžiūra ir mokymosi tarptautiškumas, plėtojama tarptautiškumo aplinka ir kultūra.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Didžiosios Britanijos, Olandijos, Lenkijos, Bulgarijos, Belgijos, Suomijos, Portugalijos, Vengrijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Kinijos LR ir kitų valstybių universitetais.


Pažangūs studijų būdai

Šiuolaikinis pasaulis ženkliai keičia informacijos įsisavinimą. Pats gyvenimo  būdas ir tempas diktuoja nuotolinio modulio plitimą visame pasaulyje. Siekdama visiems padidinti studijų prieinamumą, TTVAM aktyviai plėtoja šį studijavimo būdą. 

Studentams sudarytos visos sąlygos įgyti kokybišką išsilavinimą nuotoliniu būdu. 

Tobulėja ir dėstymo būdai: didelį dėmesį mokykla skiria interaktyvaus mokymosi naudojimui studijų procese, aktyviai ieško vis pažangesnių mokymosi būdų.


Neformalusis mokymasis

Nuo 2018 mokslo metų TTVAM siūlo savo studentams papildomą neformalų ugdymą - vieną iš efektyviausių ir greičiausiai reaguojančių į rinkos pokyčius papildomo mokymosi formų.
Mokykloje organizuojami praktiniai seminarai, kurių metu savo sričių specialistai, ekspertai, verslininkai dalinsis savo patirtimi su visa TTVAM bendruomene.

Atminties lavinimo, asmeninės rinkodaros ir verslodaros, psichologijos, asmeninės karjeros seminarai bei internetiniai seminarai  padės studentams geriau įsitvirtinti savo srityse ir jaustis užtikrintai po studijų baigimo.    

TTVAM jaunų specialistų ir verslininkų bankas

Kita naujovė - TTVAM jaunų specialistų ir verslininkų bankas. Jo tikslas padėti surasti darbą TTVAM studentams ir supažindinti su jų gebėjimais potencialius darbdavius. Kita jo funkcija - padėti studentams kurti verslo projektus ir tapti nuosavo verslo savininkais, kurti darbo vietas Lietuvoje ir užsienyje. 

Tai puiki galimybė dar studijų metu pradėti uždirbti iš savo būsimos specialybės.

Modernizuotas patalpų kompleksas 11 aukštų pastate

Studijoms įrengtos modernios auditorijos, biblioteka, Viršutiniuose aukštuose įrengti kambariai atvykusiems studijuoti studentams. 

Apatiniame aukšte dirba erdvi, jauki kavinė. 


Profesionali aplinka

TTVAM bendruomenė - tai profesionalai, kurie padeda tobulėti, generuoti naujas idėjas ir mintis bei sukurti kažką naujo. 

Siekiame, kad TTVAM aplinka taptų ne imituojančia realybe, o PIRMUOJU RIMTU ŽINGSNIU į ją, kurį studentai žengtų lydimi profesionalų.
TTVAM tikslas - parengti atsakingą ir iniciatyvų pasaulio pilietį, atvirą galimybėms, pokyčiams ir nuolatiniam tobulėjimui.