KAS ĮDOMAUS?

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 

Informuojame, kad 2021 m. gruodžio mėn. vyko Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos išorinis veiklos vertinimas (institucinė akreditacija). Gavus neigiamas ekspertų komisijos išvadas, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos savininko 2022 m. sausio 24 d. sprendimu Nr. 2022/01/24-2 nuspręsta nebevykdyti priėmimo į aukštosios...

Šią savaitę Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Logistikos ir ekspedijavimo programos antrakursiai lankėsi Muitinės muziejuje. Studentai susipažino su muitinės veikla ir procedūromis. Taip turėjo ir galimybę pabendrauti su muitinės kinologu ir jo tarnybiniu šunimi.

Kelionės šiuo metu nėra dažnos, tačiau TTVAM turėjo puikią galimybę spalio 20-22 d. Praleisti Kijeve ir dalyvauti tarptautinėje švietimo parodoje "World Edu" 2021. Ukrainos sostinėje vykusi paroda sulaukė kaimyninių šalių dėmesio, o plati parodos programa pritraukė skirtingų sričių specialistus, kurie turėjo galimybę pasidalinti turima patirtimi.

Rugsėjo 1-oji

24/08/2021

Artėjant Mokslo ir žinių dienai nekantraujame GYVAI susitikti su naujais ir jau esamais TTVAM bendruomenės nariais.

informuojame, kad šių metų birželio 28 dieną 11 val. Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje (Laisvės pr. 58, Vilnius) vyks diplomų įteikimo šventė.KAS TOLIAU?

JUNKIS PRIE TTVAM