KAS ĮDOMAUS?

TTVAM NAUJIENOS
 

Valstybinis studijų fondas (toliau - Fondas) informuoja, kad užsienio lietuviai, studijuojantys Lietuvos aukštosiose mokyklose ir norintys gauti valstybės paramą studijoms 2021 m. pavasario semestrą, iki 2021 m. vasario 20 d. turi užsiregistruoti Fondo interneto tinklalapyje ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos paraišką.

Lygiai prieš 30 metų vienybės jausmo ir laisvės troškimo apjungti Lietuvos žmonės apgynė atsikūrusios valstybės nepriklausomybę. Niekada neužmiršime to, kaip Laisvę iškovojo tie, kurie žuvo. Ačiū už drąsą Lietuvos laisvės gynėjams.

Informuojame, kad atsižvelgdami į LR Vyriausybės rekomendacijas (dėl COVID-19 prevencijos), nuo spalio 26 d. iki lapkričio 6 d. stabdome kontaktinę veiklą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Paskaitos (spalio 26 d. - spalio 30 d.) ir konsultacijos (lapkričio 3 d. - lapkričio 6 d.) vyks nuotoliniu būdu virtualioje mokymosi aplinkoje...

Neformalaus mokymo programos sulaukė Jūsų neįtikėtino dėmesio! Jau kitą savaitę startuoja net dvi didžiausios grupės. Viena iš jų - ATMINTIES IR DĖMESIO LAVINIMO programa.KAS TOLIAU?

JUNKIS PRIE TTVAM