Informaciniai ištekliai

Daugiau informacijos

Cokolinis aukštasDėmesio!

Nuo balandžio 26 d. biblioteka uždaroma. 

KNYGAS GALITE GRĄŽINTI VISOMIS DIENOMIS NUO 8.00 IKI 21.00 PALIKDAMI JAS KNYGŲ GRĄŽINIMO DĖŽĖJE, ESANČIOJE ŠALIA BIBLIOTEKOS.

DELSPINIGIUS MOKATE Į SĄSKAITĄ LT717044060008188045 SEB BANKAS, MOKĖJIMO PASKIRTYJE NURODANT "DELSPINIGIAI UŽ KNYGAS".

Skaitytojo ABC:

  • Informaciniais ištekliais galima naudotis nemokamai. Reikia turėti galiojantį studento pažymėjimą arba asmens dokumentą.
  • Informaciniuose ištekliuose yra trys skyriai - Abonementas, Bendroji ir Interneto skaityklos. Knygos iš Abonemento skaityklos išduodamos skirtingiems laikotarpiams: 2 savaitėms, 1 mėnesiui, semestrui. Skaitykloje esantys leidiniai į namus neišduodami.
  • Jau paimtas knygas galima užsisakyti. Kai tik knygą sugrąžins, el. paštu gausite pranešimą ir knygą pasiimti reikės per 3 dienas.
  • Elektroniniame skaitytojo formuliare matysite, kokias paėmėte knygas ir kada jas reikia grąžinti, kiek turite užsakymų ir kelintas esate eilėje norimai knygai gauti, taip pat galėsite prasitęsti naudojimosi spaudiniais terminą. Leidinius reikia grąžinti nurodytu laiku.
  • Delspinigiai už laiku negrąžintus spaudinius yra mokami ir kiekviena uždelsta diena kainuos 0,03 eur už kiekvieną spaudinį.
  • Kopijuoti bibliotekos knygas galima tik informacinių išteklių patalpose esančiu kopijavimo aparatu.
  • Nemokamas internetas.
  • Lengviau rasti reikalingą knygą galima pagal šifrą elektroniniame kataloge.
  • Prenumeruojamos duomenų bazės (žr. žemiau)
  • EBSCO PUBLISHING duomenų bazių paketu gali naudotis TTVAM bibliotekos skaitytojai, jungdamiesi iš TTVAM kompiuterių , namų kompiuterių, telefonų turint prisijungimo kodą. Jį Jums suteiks informacinių išteklių vadybininkė.

Paieška el. kataloge:

Siūlome jungtis prie elektroninės bibliotekos (www.ibiblioteka.lt). Čia rasite elektronines knygas iš visų Lietuvos bibliotekų. Spauskite "Užsiregistruokite" ir naudokitės knygomis. 

Prenumeruojamos duomenų bazės


EBSCO Publishing (eIFL.net duomenų bazių paketas)

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, pasiūlytas Lietuvai kaip eIFL projekto dalyvei, Duomenų bazė prenumeruojama nuo 1999 metų pabaigos.
Temos:
Humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.

Naudojimosi sąlygos:
EBSCO PUBLISHING duomenų bazių paketu gali naudotis TTVAM bibliotekos skaitytojai, jungdamiesi iš TTVAM kompiuterių.

Daugiau informacijos apie duomenų bazę adresu:
https://www.lmba.lt/db/8614