Naujienos

VISADA AKTUALIOS NAUJIENOS IŠ TTVAM GYVENIMO

Apie TTVAM

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikiamas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį. TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

1998

STEIGIMO METAI


94

DĖSTYTOJAI

149

ERASMUS PARTNERIAI

8609

ABSOLVENTAI

TTVAM - TAI DAUGIAU NEGU STUDIJOS

Pagrindinis studentų lūkestis - turėti darbą ir tapti kvalifikuotais, konkurencingais specialistais. Pasirinkusieji studijas TTVAM gali būti tikri, kad jų išsilavinimas ir paruošimas kaip specialistų bus aukštai vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.  

Mūsų aukštojoje mokykloje jūsų laukia visos sąlygos kokybiškam mokymuisi, įdomus studentiškas gyvenimas ir interaktyvi aplinka, kuri padės jums jau nuo pirmo kurso integruotis į  verslo ir darbo procesus. 

Kvalifikuoti dėstytojai ir partneriai-praktikai jau nuo pirmo kurso lydės link norimo rezultato ir padės užtikrintai žengti į darbo arba verslo rinką, nes TTVAM - tai daugiau negu studijos. 

TTVAM - tai vieta, kur daugybę metų ugdomos Asmenybės, užmezgami tarptautiniai ryšiai ir dedami tvirti pamatai tavo tolimesniam gyvenimui.  Padarykime jį sėkmingu kartu!

KAS JŪSŲ LAUKIA TTVAM? 

Puikiai pritaikytas studijoms 11 aukštų pastatas patogioje vietoje

Studentų atstovybė, kurioje galite atskleisti savo organizatoriaus ir lyderio potencialą, susirasti daug draugų ir bendraminčių.

Renginiai, konferencijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis.

Laiko patikrintos paklausios studijų programos

ERASMUS mainai ir praktika

TTVAM jaunų specialistų bankas

TURITE KLAUSIMŲ? SKAITYKITE TOLIAU!

Dažnai užduodami klausimai

Čia mes surinkome visus klausimus, kuriuos mums užduoda dažniausiai. Neradote atsakymo į savo klausimą? Užduokite jį mums!

- Ar įmanoma, studijuojant TTVAM suderinti studijas keliose aukštosiose mokyklose?

- Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje ištęstinių studijų studentams paskaitos ir egzaminų sesijos vyksta tik šeštadieniais. Taip pat galima pasirinkti ir nuotolinį studijų būdą (naudojama virtuali mokymosi aplinka Moodle). Tai gi suderinti studijas keliose aukštosiose mokyklose tikrai galima.  

- Norėčiau sužinoti ar yra įmanoma gauti valstybės finansavimą TTVAM?

- Stojant LAMA BPO vykdomo priėmimo metu galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST), kuri dengia beveik visą studijų kainą (skirtumą tarp norminės studijų kainos ir aukštosios mokyklos nustatytos metinės studijų kainos dengtų pats studentas).  

- Koks buvo praeitais metais mažiausias konkursinis balas į kosmetologiją? Ir kiek žadate priimti studentų į kosmetologiją? 


- 2017 m. stojimo metu žemiausias konkursinis balas buvo 1,6. Stojančiųjų skaičius nėra ribojamas.