Studijų forma ir studijavimo būdai

Nuolatinės studijos

Ištęstinės studijos

Nuotolinės studijos

Atviros nuotolinės studijos

Apie TTVAM

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikimas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį. TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

1998

STEIGIMO METAI


94

DĖSTYTOJAI

149

ERASMUS PARTNERIAI

8609

ABSOLVENTAI

TTVAM - TAI DAUGIAU NEGU STUDIJOS

Pagrindinis studentų lūkestis - turėti darbą ir tapti kvalifikuotais, konkurencingais specialistais. Pasirinkusieji studijas TTVAM gali būti tikri, kad jų išsilavinimas ir paruošimas kaip specialistų bus aukštai vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.  


Mūsų aukštojoje mokykloje tavęs laukia visos sąlygos kokybiškam mokymuisi, įdomus studentiškas gyvenimas ir interaktyvi aplinka, kuri padės tau jau nuo pirmo kurso integruotis į  verslo ir darbo procesus. 


Kvalifikuoti dėstytojai ir partneriai-praktikai jau nuo pirmo kurso lydės tave link norimo rezultato ir padės užtikrintai žengti į darbo arba verslo rinką.  Nes TTVAM - tai daugiau negu studijos. 

TTVAM - tai vieta, kur daugybę metų ugdomos Asmenybės, užmezgami tarptautiniai ryšiai ir dedami tvirti pamatai tavo tolimesniam gyvenimui.  Padarykime jį sėkmingu kartu!

 KAS TAVĘS LAUKIA TTVAM?

Puikiai pritaikytas studijoms 11 aukštų pastatas patogioje vietoje

Studentų atstovybė, kurioje tu gali atskleisti savo organizatoriaus ir lyderio potencialą, susirasti daug draugų ir bendraminčių.

Renginiai, konferencijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis. Ir 2018 m. NAUJOVĖ!Papildomas neformalus ugdymas

Laiko patikrintos paklausios studijų programos

ERASMUS mainai ir praktika

2018 m. NAUJOVĖ! - TTVAM jaunų specialistų bankas

TURI KLAUSIMŲ? SKAITYK TOLIAU!

Dažnai užduodami klausimai

Čia mes surinkome visus klausimus, kuriuos mums užduoda dažniausiai. Neradai atsakymo į savo klausimą? Užduok jį mums!

- Ar įmanoma, studijuojant TTVAM suderinti studijas keliose aukštosiose mokyklose?

- Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje ištęstinių studijų studentams paskaitos ir egzaminų sesijos vyksta tik šeštadieniais. Taip pat galima pasirinkti ir nuotolinį studijų būdą(naudojama virtuali mokymosi aplinka moodle). Tai gi suderinti studijas keliose aukštosiose mokyklose tikrai galima.  

- Laba diena,norėčiau sužinoti ar yra įmanoma gauti valstybės finansavimą TTVAM?

- Stojant LAMA BPO vykdomo priėmimo metu galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST), kuri dengia beveik visą studijų kainą (planuojama, kad skirtumą tarp norminės studijų kainos ir aukštosios mokyklos nustatytos metinės studijų kainos dengtų pats studentas).  

- Labas vakaras, gal galėtumėte pasakyti koks buvo praeitais metais mažiausias konkursinis balas į kosmetologiją? Ir kiek žadate priimti studentų į kosmetologiją? 


- 2017 m. stojimo metu žemiausias konkursinis balas buvo 1,6. Stojančiųjų skaičius nėra ribojamas. 

Naujienos

VISADA ŠVIEŽIOS NAUJIENOS IŠ TTVAM GYVENIMOKAS TOLIAU?

Junkis prie TTVAM