Studijuok patogiai

Pasirink tinkamą studijų formą arba būdą

Nuolatinės studijos

Trukmė 3 metai. 

Tai tradicinė studijų forma, kai paskaitos vyksta pagal tvarkaraštį atvykus į mokyklą.

Į paskaitas reikia atvykti kasdien arba pagal numatytą tvarkaraštį. Atsiskaitymai ir sesijos taip pat vyksta pačioje mokykloje. 

Ištęstinės studijos

Trukmė 4 metai. 

Paskaitos vyksta kas antrą savaitę, šeštadieniais. Vieną šeštadienį jūsų laukis paskaitos ir seminarai, kurie vyksta visą dieną. 

Kitą savaitę jūs studijuosite prisijungę prie asmeninės paskyros nuotolinio mokymosi aplinkoje. Sesijas laikysite, atvykę į mokyklą. 

Nuotolinės studijos

Jeigu gyvenate ne Lietuvoje arba neturite jokių galimybių fiziškai atvykti į mokyklą, rinkitės NUOTOLINĮ STUDIJŲ BŪDĄ. Mokymasis vyksta patogioje nuotolinio mokymosi aplinkoje MOODLE, kurioje jums kuriama asmeninė paskyra.

Jūs taip pat galite studijuoti pagal individualų studijų planą.

Turite klausimų? Parašykite - atsakysime per vieną darbo dieną

Studijų programos

 TTVAM - TAI

TARPTAUTINIO LYGIO STUDIJOS LIETUVOJE

Diplomas

Profesinio bakalauro diplomas ir diplomo priedėlis  

Tarptautinio lygio kokybė

Šiuolaikinės studijų programos, pritaikytos bet kokiai pasaulio rinkai

Teorija, praktika, įgūdžiai

Maksimalus praktikos kiekis, aiškiai išdėstoma teorija, iš karto pritaikomi įgūdžiai

Individualūs studijų planai

Galimybė studijuoti pagal individualiai sudarytus planus. Lanksčios studijų sąlygos, kurios leidžia derinti darbą ir studijas

Metodai ir dėstytojai

Šiuolaikiniai studijų metodai, dėstytojai-praktikai, papildomi profesijos seminarai

Praktika užsienyje

Galimybė išvykti pagal mainų programas į užsienį, turėti tarptautines praktikas

Prieinamos kainos

Vienos iš mažiausių Lietuvoje studijų kainos

Perspektyvos

Didelės profesinės perspektyvos Lietuvoje ir užsienyje, gerai apmokami darbai po studijų baigimo

KODĖL TTVAM

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikiamas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį. TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

22

METUS RUOŠIAME SPECIALISTUS


94

DĖSTYTOJAI

149

ERASMUS PARTNERIAI

8609

ABSOLVENTAI

TTVAM - TAI NE TIK IŠSILAVINIMAS

Pagrindinis studentų lūkestis - turėti darbą ir tapti kvalifikuotais, konkurencingais specialistais. Pasirinkusieji studijas TTVAM gali būti tikri, kad jų išsilavinimas ir paruošimas kaip specialistų bus aukštai vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.  

Mūsų aukštojoje mokykloje jūsų laukia visos sąlygos kokybiškam mokymuisi, įdomus studentiškas gyvenimas ir interaktyvi aplinka, kuri padės jums jau nuo pirmo kurso integruotis į  verslo ir darbo procesus. 

Kvalifikuoti dėstytojai ir partneriai-praktikai jau nuo pirmo kurso lydės link norimo rezultato ir padės užtikrintai žengti į darbo arba verslo rinką, nes TTVAM - tai daugiau negu studijos. 

TTVAM - tai vieta, kur daugybę metų ugdomos Asmenybės, užmezgami tarptautiniai ryšiai ir dedami tvirti pamatai tavo tolimesniam gyvenimui.  Padarykime jį sėkmingu kartu!

3 DALYKAI, KURIE TAVĘS LAUKIA 

Pritaikytos studijoms erdvės

Puikiai pritaikytas studijoms 11 aukštų pastatas patogioje vietoje: didelės erdvės, valgykla, parkavimas, geras susisiekimas

Paklausios studijų programos

Garantuoja įdarbinimą po studijų baigimo. Norintys kurti savo verslą, gauna tam reikalingų žinių

ERASMUS mainai ir praktika

Suteikia galimybę išbandyti save tarptautinėje erdvėje, užmegzti naudingus ryšius

Dažnai užduodami klausimai

Ar galima įstoti į TTVAM, jeigu nėra laikytas pagrindinio dalyko egzaminas?

Įstoti galima, jeigu yra tenkinami minimaliam konkursiniam balui keliami reikalavimai.

Ar galima studijuoti TTVAM, gaunant valstybės finansavimą?

Stojant Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) vykdomo priėmimo metu galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST), kuri dengia beveik visą studijų kainą (skirtumą tarp norminės studijų kainos ir aukštosios mokyklos nustatytos metinės studijų kainos dengtų pats studentas).

Naujienos/straipsniai

TTVAM naujienos

Straipsniai, patarimai

Profesijos pasirinkimas daugeliui jaunuolių sudėtingas procesas, kupinas dvejonių ir intensyvių paieškų. Deja, nutinka ir taip, kad po universiteto baigimo, suvokiama, jog pasirinkta kryptis neįdomi ir neperspektyvi. Tuomet vėl prasideda vietos po saule paieškos. Ar įmanoma palengvinti šį svarbų žingsnį? Tikrai taip.