Studijų programos

KOSMETOLOGIJA


Kalbos: lietuvių

Laipsnis: sveikatos mokslų profesinis bakalauras 

LOGISTIKA IR EKSPEDIJAVIMAS

Kalbos: lietuvių

Laipsnis: verslo vadybos profesinis bakalauras

FINANSAI


Kalbos: lietuvių

Laipsnis: verslo vadybos profesinis bakalauras

VERSLO VADYBA


Kalbos: lietuvių, anglų

Laipsnis: verslo vadybos profesinis bakalauras

TURIZMAS IR VIEŠBUČIŲ VERSLAS

Kalbos: lietuvių, anglų

Laipsnis: verslo vadybos profesinis bakalauras

Studijų būdai

Pasirink, kaip studijuosi

Nuolatinės studijos 

Trukmė 3 metai.

Tai tradicinė studijų forma, kai paskaitos vyksta pagal tvarkaraštį atvykus į mokyklą.

Ištęstinės studijos 

Trukmė 4 metai.

Paskaitos atvykus į mokyklą vyksta kas antrą savaitę, šeštadieniais. Kitu metu vyksta nuotolinės paskaitos ir atsiskaitymai 

Nuotolinės studijos 

Mokymasis vyksta patogioje nuotolinio mokymosi aplinkoje MOODLE, kurioje jums kuriama asmeninė paskyra. Galima studijuoti pagal individualų studijų planą.  


Junkis prie TTVAM

Kodėl mus renkasi

TARPTAUTINIO LYGIO STUDIJOS LIETUVOJE

Diplomas

Profesinio bakalauro diplomas ir diplomo priedėlis  

Tarptautinio lygio kokybė

Šiuolaikinės studijų programos, pritaikytos bet kokiai pasaulio rinkai

Teorija, praktika, įgūdžiai

Maksimalus praktikos kiekis, aiškiai išdėstoma teorija, iš karto pritaikomi įgūdžiai

Individualūs studijų planai

Galimybė studijuoti pagal individualiai sudarytus planus. Lanksčios studijų sąlygos, kurios leidžia derinti darbą ir studijas

Metodai ir dėstytojai

Šiuolaikiniai studijų metodai, dėstytojai-praktikai, papildomi profesijos seminarai

Praktika užsienyje

Galimybė išvykti pagal mainų programas į užsienį, turėti tarptautines praktikas

Prieinamos kainos

Vienos iš mažiausių Lietuvoje studijų kainos

Perspektyvos

Didelės profesinės perspektyvos Lietuvoje ir užsienyje, gerai apmokami darbai po studijų baigimo

APIE TTVAM

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikiamas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį. TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

22

METUS RUOŠIAME SPECIALISTUS


94

DĖSTYTOJAI

149

ERASMUS PARTNERIAI

8609

ABSOLVENTAI

NE TIK IŠSILAVINIMAS

Pagrindinis studentų lūkestis - turėti darbą ir tapti kvalifikuotais, konkurencingais specialistais. Pasirinkusieji studijas TTVAM gali būti tikri, kad jų išsilavinimas ir paruošimas kaip specialistų bus aukštai vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.  

Mūsų aukštojoje mokykloje jūsų laukia visos sąlygos kokybiškam mokymuisi, įdomus studentiškas gyvenimas ir interaktyvi aplinka, kuri padės jums jau nuo pirmo kurso integruotis į  verslo ir darbo procesus. 

Kvalifikuoti dėstytojai ir partneriai-praktikai jau nuo pirmo kurso lydės link norimo rezultato ir padės užtikrintai žengti į darbo arba verslo rinką, nes TTVAM - tai daugiau negu studijos. 

TTVAM - tai vieta, kur daugybę metų ugdomos Asmenybės, užmezgami tarptautiniai ryšiai ir dedami tvirti pamatai tavo tolimesniam gyvenimui.  Padarykime jį sėkmingu kartu!

3 DALYKAI, KURIE TAVĘS LAUKIA 

Pritaikytos studijoms erdvės

Puikiai pritaikytas studijoms 11 aukštų pastatas patogioje vietoje: didelės erdvės, valgykla, parkavimas, geras susisiekimas

Paklausios studijų programos

Garantuoja įdarbinimą po studijų baigimo. Norintys kurti savo verslą, gauna tam reikalingų žinių

ERASMUS mainai ir praktika

Suteikia galimybę išbandyti save tarptautinėje erdvėje, užmegzti naudingus ryšius

Dažnai užduodami klausimai

Ar galima įstoti į TTVAM, jeigu nėra laikytas pagrindinio dalyko egzaminas?

Įstoti galima, jeigu yra tenkinami minimaliam konkursiniam balui keliami reikalavimai.

Ar galima studijuoti TTVAM, gaunant valstybės finansavimą?

Stojant Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) vykdomo priėmimo metu galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST), kuri dengia beveik visą studijų kainą (skirtumą tarp norminės studijų kainos ir aukštosios mokyklos nustatytos metinės studijų kainos dengtų pats studentas).

Naujienos 

Iki 2020-08-18 12 val. vyksta bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas. Primename, kad savo prašymus studijuoti galima teikti per LAMA BPO sistemą ir tiesiogiai.

nuoširdžiai sveikiname Jus visus Valstybės dienos proga.
Valstybės diena - tai šventė, kuri įprasmina mūsų valstybingumą. Tai mūsų istorija, mūsų dabartis ir ateitis.
Liepos 6 d. lygiai 21.00 val. vietos laiku visame pasaulyje nuskambės lietuviška "Tautiška giesmė". Mūsų himnas apskries visą Žemės rutulį. Pasisemkime vienybės jėgos, kuri jungia mūsų...

Straipsniai, patarimai

Pastarųjų dešimtmečių statistika rodo, kad turizmo, viešbučių ir restoranų verslas auga. Šiam procesui netrukdo jokios pasaulinės krizės - žmonės visais laikais nori keliauti, pramogauti ir, pasitaikius progai, su malonumu tai daro. Todėl turizmo ir viešbučių vadyba - labai populiari programa mokymosi įstaigose.

Kaip suderinti darbą ir studijas? Šį klausimą užduoda sau daugelis studentų - ir tie, kas mokosi paskutiniuose kursuose, ir tie, kurie dar tik ruošiasi stojimui į aukštąsias mokyklas. Tam yra keletas priežasčių:

Grožis ir patraukli išvaizda žmonėms (ypač moterims) rūpėjo nuo neatmenamų laikų. Įvairios kosmetinės priemonės bei grožio puoselėjimui skirtos procedūros naudotos dar senųjų civilizacijų laikais. Suprantama, dabartinė ir anų laikų kosmetologija smarkiai skiriasi. Anksčiau pokyčiai šioje srityje buvo lėti ir mažiau pastebimi, tačiau XXI amžiaus...

Profesijos pasirinkimas daugeliui jaunuolių sudėtingas procesas, kupinas dvejonių ir intensyvių paieškų. Deja, nutinka ir taip, kad po universiteto baigimo, suvokiama, jog pasirinkta kryptis neįdomi ir neperspektyvi. Tuomet vėl prasideda vietos po saule paieškos. Ar įmanoma palengvinti šį svarbų žingsnį? Tikrai taip.