Nuo kovo 28 d. iki balandžio 13 d., pratęsus Lietuvoje karantiną dėl koronaviruso, visos paskaitos aukštojoje mokykloje visų nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams vyks tik nuotoliniu būdu virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle. Prie virtualios mokymosi aplinkos prašome jungtis pagal tvarkaraštyje nurodytą paskaitų laiką.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į informacinį studijų centrą el. paštu infocentras@ttvam.lt arba skambinti tel. 8614 90 543 

Informacija dėl koronaviruso: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Informacija grįžusiems iš kitų valstybių: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/izoliavimasis-namuose-grizusiems-is-18-valstybiu-privalomas


Užduokite savo klausimą

Naujienos

Kodėl mes?

TTVAM - TARPTAUTINIO LYGIO STUDIJOS LIETUVOJE

Diplomas

Profesinio bakalauro diplomas ir diplomo priedėlis  

Tarptautinio lygio kokybė

Šiuolaikinės studijų programos, pritaikytos bet kokiai pasaulio rinkai

Teorija ir praktika

Maksimalus praktikos kiekis, aiškiai išdėstoma teorija

Individualūs studijų planai

 Galimybė studijuoti pagal individualiai sudarytus planus. Lanksčios studijų sąlygos, kurios leidžia derinti darbą ir studijas

Metodai ir dėstytojai

Šiuolaikiniai studijų metodai, dėstytojai-praktikai, papildomi seminarai

Praktika užsienyje

Galimybė išvykti pagal mainų programas į užsienį, turėti tarptautines praktikas

Prieinamos kainos

Vienos iš mažiausių Lietuvoje studijų kainos

Perspektyvos

Didelės profesinės perspektyvos Lietuvoje ir užsienyje, gerai apmokami darbai po studijų baigimo

STUDIJŲ PROGRAMOS

Dažnai užduodami klausimai

Ar galima įstoti į TTVAM, jeigu nėra laikytas pagrindinio dalyko egzaminas?

Įstoti galima, jeigu yra tenkinami minimaliam konkursiniam balui keliami reikalavimai.

Ar galima studijuoti TTVAM, gaunant valstybės finansavimą?

Stojant Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) vykdomo priėmimo metu galima pretenduoti gauti studijų stipendiją (VNF/ST), kuri dengia beveik visą studijų kainą (skirtumą tarp norminės studijų kainos ir aukštosios mokyklos nustatytos metinės studijų kainos dengtų pats studentas).

Apie TTVAM

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikiamas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį. 



TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

1998

STEIGIMO METAI


94

DĖSTYTOJAI

149

ERASMUS PARTNERIAI

8609

ABSOLVENTAI

TTVAM - TAI DAUGIAU NEGU STUDIJOS

Pagrindinis studentų lūkestis - turėti darbą ir tapti kvalifikuotais, konkurencingais specialistais. Pasirinkusieji studijas TTVAM gali būti tikri, kad jų išsilavinimas ir paruošimas kaip specialistų bus aukštai vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje.  

Mūsų aukštojoje mokykloje jūsų laukia visos sąlygos kokybiškam mokymuisi, įdomus studentiškas gyvenimas ir interaktyvi aplinka, kuri padės jums jau nuo pirmo kurso integruotis į  verslo ir darbo procesus. 

Kvalifikuoti dėstytojai ir partneriai-praktikai jau nuo pirmo kurso lydės link norimo rezultato ir padės užtikrintai žengti į darbo arba verslo rinką, nes TTVAM - tai daugiau negu studijos. 

TTVAM - tai vieta, kur daugybę metų ugdomos Asmenybės, užmezgami tarptautiniai ryšiai ir dedami tvirti pamatai tavo tolimesniam gyvenimui.  Padarykime jį sėkmingu kartu!

KAS JŪSŲ LAUKIA TTVAM? 

Puikiai pritaikytas studijoms 11 aukštų pastatas patogioje vietoje

Studentų atstovybė, kurioje galite atskleisti savo organizatoriaus ir lyderio potencialą, susirasti daug draugų ir bendraminčių.

Renginiai, konferencijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis.

Laiko patikrintos paklausios studijų programos

ERASMUS mainai ir praktika

TTVAM jaunų specialistų bankas