KAS ĮDOMAUS?

NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

 

Kokia mergina nenorėtų Valentino dienos proga atrodyti taip, kad visi aiktelėtų: "WOW!!!". Į pagalbą ateina šukuosena, suknelė ir žinoma makiažas.

Lygiai prieš 30 metų vienybės jausmo ir laisvės troškimo apjungti Lietuvos žmonės apgynė atsikūrusios valstybės nepriklausomybę. Niekada neužmiršime to, kaip Laisvę iškovojo tie, kurie žuvo. Ačiū už drąsą Lietuvos laisvės gynėjams.

Informuojame, kad atsižvelgdami į LR Vyriausybės rekomendacijas (dėl COVID-19 prevencijos), nuo spalio 26 d. iki lapkričio 6 d. stabdome kontaktinę veiklą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje. Paskaitos (spalio 26 d. - spalio 30 d.) ir konsultacijos (lapkričio 3 d. - lapkričio 6 d.) vyks nuotoliniu būdu virtualioje mokymosi aplinkoje...

Neformalaus mokymo programos sulaukė Jūsų neįtikėtino dėmesio! Jau kitą savaitę startuoja net dvi didžiausios grupės. Viena iš jų - ATMINTIES IR DĖMESIO LAVINIMO programa.

Sakoma, kad kas moka, dirbti, moka ir ilsėtis! Viena iš aktyviausių ir ryškiausių ZUBMA bendruomenių Vilniuje kviečia į savo dinamiškas treniruotes.KAS TOLIAU?

JUNKIS PRIE TTVAM