Nuotolinės studijos

Daugiau informacijos

Lina Gorbunova

lina.gorbunova@ttvam.lt
nuotolinis.mokymas@ttvam.lt
+370 684 06769


Nuotolinės studijos - pažangus, sparčiai besivystantis visame pasaulyje studijų būdas.

Jeigu jūs:

  • planuojate dirbti ir studijuoti;
  • dirbate ir planuojate įgyti aukštąjį išsilavinimą nepaliekant savo darbo vietos;
  • esate ne iš Vilniaus ir neturite galimybės atvykti į aukštąją mokyklą;
  • gyvenate užsienyje;
  • norite individualaus studijų tempo,-

RINKITĖS STUDIJAS NUOTOLINIU BŪDU. 

Yra dvi šių studijų formos: nuotolinės studijos ir atvirosios nuotolinės studijos.  Žemiau pateikta informacija padės jums lengviau apsispręsti.


Nuotolinės studijos

Nuotolinės studijos - tai patogus mokymosi būdas siekti aukštojo mokslo diplomo, tobulinti kvalifikaciją internetu ar studijuoti atskirus kiekvienam aktualius studijų dalykus, neatvykstant į aukštąją mokyklą.

Šiuo mokymosi būdu gali naudotis ir nuolatinės, ir ištęstinės studijų formų studentai.

Studijuojant studijų programą nuotoliniu būdu ji savo apimtimi, turiniu, reikalavimais nesiskiria nuo kitų studijų programų ir teikia tokias pačias kompetencijas, kaip ir tradicinės studijų programos. Įgyjamas diplomas yra lygiavertis.

Studijos vyksta virtualioje mokymosi aplinkoje MOODLE, kurioje talpinama mokomoji medžiaga, atliekamos užduotys ir galima interaktyviai bendrauti su bendramoksliais ir dėstytojais.

Bet visai aukštosios mokyklos aplenkti negalima. Studentai turi atvykti į kolegiją per egzaminų sesiją (egzaminų sesijos trukmė - maždaug dvi-trys savaitės), tačiau neturint galimybės, egzaminus galima laikyti ir nuotoliniu būdu.


Siūlome šias nuotolinių studijų programas:

Atvirosios nuotolinės studijos

Į atvirąsias nuotolines studijas priimami norintys įgyti aukštąjį išsilavinimą ir pageidaujantys individualaus studijų tempo.

Kiekvieną semestrą galima pasirinkti vieną ar kelis studijų dalykus ir tapti nuotolinių studijų klausytoju. Tokiu būdu kaupiami studijų kreditai ir išstudijuojami mūsų siūlomi studijų programos dalykai.

Studijų programos apimtis - 180 kreditų, visos studijos organizuojamos internetu specialioje virtualioje mokymosi aplinkoje MOODLE. Programą sudaro tam tikru kreditų skaičiumi įvertintos studijų dalykų studijos, baigiamasis ir kursiniai darbai, praktikos. 


Paskutiniame studijų etape rekomenduojame tapti mūsų studentu, tęsti studijas tradiciniu būdu ir surinkti trūkstamus kreditus.

Galima rinktis šias atvirųjų nuotolinių studijų programas:

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!