• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Apie mus

TTVAM-Pastatas

TTVAM išsilavinimas grindžiamas ne vien profesinių žinių kiekiu. Mes padedame subręsti asmenybėms. Tikime, kad pozityvus mąstymas, visapusiškas asmenybės lavinimas sukuria terpę, kurioje jauni žmonės mokosi sėkmingai siekti savo tikslų, kur pildosi jų jaunatviški lūkesčiai ir atrandamas gyvenimo pašaukimas.

Suprantame, kad šiandien jauniems žmonėms tenka studijas suderinti su darbu, kelionėmis ar vaikų priežiūra. Kiekvienas studentas – atskiras žmogus, turintis individualių poreikių, susijusių su studijomis. Todėl studijų procesą organizuojame taip, kad jis būtų patogus kiekvienam studentui individualiai.

Mūsų misija – kurti profesionalą pažangiai visuomenei. Siekiame, kad studijos išlaisvintų studentų kūrybiškumą ir drauge skatintų atsakomybę, mokytų plėtoti naujas idėjas ir drąsintų realiai jas įgyvendinti globalioje rinkoje.

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra Lietuvos Respublikos nevalstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija. Absolventams, įvykdžiusiems visus pasirinktos studijų programos reikalavimus, suteikimas atitinkamos studijų krypties (ar šakos) profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir išduodamas suteiktą kvalifikacinį laipsnį liudijantis profesinio bakalauro diplomas ir jo priedėlis, kuriame pateikiama informacija apie įgyto aukštojo išsilavinimo turinį.