Sveikiname TTVAM studentus Luką Blusevičių, Eliną Gorbacevič, Gabrielą Butkevič, Moniką Verikienę ir Adelę Šatkauskaitę sėkmingai sudalyvavusius verslumo dienos PROFADIENIS atrankoje ir patekus į finalą. Finalinio renginio metu Lietuvos kolegijų studentų komandos susitiks su Lietuvos įmonių ekspertais spręsti verslo logiką perteikiančias užduotis.

Atrankiniuose  renginiuose dalyvavo 607 studentai iš 18-kos kolegijų, kurie susitikę su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės EMPLONET ir nuotykių parkų įmonės UNOPARKS ekspertais pasidalino įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą –kas mus motyvuoja dirbti? Specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu studentai įvertino įvairių motyvavimo priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo) – privalumus ir rizikas.

Atrankos metu dalyviai sprendė testą, kuris įvertino žinias įvairiomis verslo temomis – verslo idėjų kūrimas, projektų valdymas, socialinės medijos, kainodara ir marketingo internete įrankiai.

Š.m. spalio 19 d. vyksiančio PROFADIENIO programą sudarys 5 verslo iššūkiai – užduotys, parengtos SEB banko, Western Union, Lietuvos marketingo asociacijos ir Biok laboratorijos, Integrity  bei Digital Academy  ekspertų. TMD Partners konsultantas Darius Pietaris pasidalins mintimis apie tai, kaip vertinti žinių ir patirties vertę ir tapti geidžiamiausiu darbuotoju.

Geriausiai įveikusi PROFADIENIO užduotis komanda bus apdovanota europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą.

Projekto organizatorius – VšĮ PROFAT.                

Projekto partneriai: AB bankas SEB, Western Union, Lietuvos Marketingo asociacija, UAB Digital Academy, UAB Integrity, UAB TMD Partners, UAB Emplonet, LR Švietimo ir mokslo ministerija, UAB Verslo žinios, UAB Uno Parks, Europos Parlamento informacijos biuras.