ĮKVĖPIMAS, MOTYVACIJA, PERSPEKTYVOS -     4-ajame SEO AKADEMIJOS GIMTADIENYJE

29/06/2018

TTVAM - tai ne tik studijos ir laisvalaikis. Tai įspūdingi saviugdos ir verslumo renginiai, kuriuose dalyvauja įvairūs lektoriai, treneriai ir verslininkai. 

Vienas iš tokių renginių - SEO AKADEMIJOS 4-ojo GIMTADIENIO šventinė konferencija "Verslo sėkmės receptai". Ją organizavo TTVAM socialinė partnerė - garsioji EVELINOS TAMULAITIENĖS SEO Akademija jau ketverius metus ruošianti seo specialistus Lietuvos ir užsienio rinkai.


Kas buvo renginyje

SEO AKADEMIJĄ pasveikinti atvyko įvairūs savo srities profesionalai, pranešėjai,  lektoriai, treneriai bei UAB Berklis mokymų projektų ("SEO AKADEMIJA", "Rašytojų akademija", "Savirealizacijos paieškos", "Širdies akademija", "Inspire") studentai bei svečiai.
Programa buvo labai turininga: tai intensyvus ĮKVĖPIMO MARATONAS. kuris motyvuoja VEIKSMUI ir parodo visiškai naujas perspektyvas ne tik karjeroje, bet ir gyvenime apskritai. Ko gero, tai didžiausia šio renginio vertė. 

Savo patirtimi dalinosi:

  1. Evelina Tamulaitienė: ✔ SEO MAMA.✔ Tradicinio marketingo paslaugų agentūros BERKLIS vadovė.✔ SEO, interneto rinkodaros, viešųjų ryšių mokymų agentūros SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Pranešimų temos: "Profesija, neribojanti atlyginimo ir leidžianti dirbti iš bet kur", "Facebook'o galia pardavimams: Kaip įmonės vadovo įvaizdis gali ženkliai padidinti pardavimus Facebook'o pagalba?".
  2. Donatas Kontakevičius - vyras, vadovas, lektorius, vyrai.eu ir vyrų klubo įkūrėjas, motyvacijos treneris, vedantis vyrų stovyklas, keliones bei iššūkius, vertingus seminarus apie vyriškumą, saviugdą, tikslų suradimą, motyvaciją, drąsą bei pasitikėjimą. Pranešimo tema: "Įkvėpk įmonės darbuotojus kitaip!"
  3. Garry Serbul - stipriai į akį krentančių ir ilgai atmintyje liekančių, "crazy" stiliaus marketingo kompanijų kūrėjas, reklamos agentūros GG7 kūrybos vadovas, BMW automobilių nuomos kompanijos rent-BMW.lt https://www.rent-bmw.ltvadovas. Pranešimo tema; "Idėja - kaip vienas iš svarbiausių marketingo variklių".
  4. Ralfas Daukšas - "SWAT Bushido series" organizatorius, "MMA Bushido" verslo partneris, "RalphLuck", "K-1shop.lt", Sporto klubo "Dainralfas"savininkas. "Šok į sėkmės kelnes. Ko lauki?". Pranešimo tema: "Šok į sėkmės kelnes. Ko lauki?"
  5. Darius Radkevičius - verslininkas, verslo konsultantas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo leisti verslo knygas - www.versloknyguklubas.lt. Knygos "Dievas. Kvantinė fizika. Organizacijos struktūra. Vadovavimo stilius" bendraautorius, knygos "Belaukiant aukso amžiaus" autorius. Pranešimo tema :" "Sėkmės formulė versle"
  6. Valentinas Marinionokas - profesionalus pardavimų mokymų treneris, inovatyvus pardavėjas - praktikas, programos "Grizlio metodas" autorius. Pranešimo tema: "Ups... Susimoviau... Ir tai yra puiku!!! .. Klaidos, virstančios (NE) sėkmėmis".
  7. Giedrius Švetkauskas - sąmoningumo pardavėjas, UAB Viva persona vadovas. Pranešimo tema: ""Tavo fenotipo įtaka tavo verslui: bruožai, kurie įtakoja, koks esi verslininkas/-ė".

Kiekviena tokia konferencija atima žadą ją aplankiusiems savo atvirumu, geranorišku žinių pasidalijimu, nuoširdumu. 

Džiaugiamės, kad tokie renginiai vyksta TTVAM ir tikimės ateityje glaudesnio bendradarbiavimo su SEO Akademija.

Na, o dabar akimirkos iš renginio.