Reklamos vadybos katedros lektorius Henrikas Vaitiekūnas teigia, kad reklamos studijas renkasi tie, kurie pasiryžę ne tik diskutuoti, bet ir priimti ryžtingus sprendimus, nes už savo pasiūlytą koncepciją, sprendimo kelią diskutuoti reklamos vadybininkui teks kasdien.

Keturiasdešimties metų žurnalistikos patirtį turintis lektorius pabrėžia, kad norint tapti tikru reklamos srities profesionalu reikia būti teisiu ir teisingu, kruopščiu ir smalsiu. Šmaikštaudamas H.Vaitiekūnas sako, kad neverta veltui švaistyti laiko ir kasdien rinktis vis naują išbandymų kelią – „jis pakankamai tiesus ir veda per Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos auditorijas“.

Lektorius Henrikas Vaitiekūnas studentams dėsto Reklamos vadybos, Žiniasklaidos reklamos tyrimų, Verslo etikos ir bendravimo kultūros dalykus. Studentus įkvepiantis lektorius.  Lektorius šiuo metu dirba žurnalistu TV laidose „Laba diena, Lietuva“, „Pinigų karta“, „Lietuva – jūrinė valstybė“, taip pat internetiniuose portaluose „15 min.lt“, „Pinigų karta“.