• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

PUIKUS VIZUALINĖS KOMUNIKACIJOS STUDIJŲ PROGRAMOS ANTRAKURSIŲ DEBIUTAS

2015 m. Gegužės 18 d. Lietuvos edukologijos universitete Lituanistikos fakultete vyko egzotiškas Poezijos pavasario renginys „Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu“, kurio metu dalyviai iš Rusijos, Turkijos, Olandijos, Prancūzijos, Lenkijos, Kinijos, Danijos, Azerbaidžiano, Didžiosios Britanijos, JAV, Lietuvos, Airijos, Švedijos, Baltarusijos, Italijos, Salvadoro, Belgijos, Ukrainos ir Kazachstano deklamavo lietuvių poetų eiles lietuviškai

Šio renginio tikslas – atkreipti dėmesį į kalbos vaidmenį kultūroje (kalba suteikia galimybę  suprasti skirtingas kultūras), skatinti mokytis lietuvių kalbos, pažinti lietuvių kultūrą per literatūrą ir ją skleisti.

Tarptautinės verslo ir teisės auškotsios mokyklos studentai Modestas Kutka, Agnė Šulskytė, Rimantė Usavičiūtė prieš renginį ruošė video reportažą apie dalyvių ir mokytojų lietuvių tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir mokymosi procesą.

Studentų atsiliepimai:

Kai tik išgirdome apie renginį, iškart juo susidomėjom ir kuo greičiau nubėgome pas katedros vedėją V. Kazlauką, kad apsiimtume jį vykdyti. Ir visiškai nesigailėjome. Radome puikią progą tobulėti, mokytis ir parodyti, ką išmokome paskaitų metu. Nors mūsų darbas tebuvo archyvuoti medžiagą, imti interviu, fotografuoti, montuoti ir pateikti tai, ką padarėme, tačiau jis buvo pilnas įspūdžių. Neišvengėm bendravimo su nuostabiais, šiltais įvairių kultūrų žmonėmis – bendravom, juokėmės, netgi užmezgėme tolimesnius santykius.

Puiki proga yra ir toliau tobulėti, nes yra galimybė kitąmet su jais vėl gi bendradarbiauti ir padaryti viską dar geriau ir šauniau, kadangi tai buvo pirmasis tokio tipo renginys Lietuvoje. Ir mes be galo džiaugiamės, kad tikrai daug prisidėjome prie jo.

1908138_419828088199826_1813637889881659534_n IMG_7169CaptureIMG_72488