• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Projektų valdymo čempionato finale

Projektų valdymo čempionato finale

TTVAM komanda – Projektų valdymo čempionato finale

2013 04 02
2013 m. balandžio 2 d., Vilnius. Lietuvoje vyksta pirmasis Projektų valdymo čempionatas, kurį organizuoja tarptautinės projektų valdymo organizacijos skyrius Lietuvoje – IPMA (International Project Management Association) Young Crew Lietuva.

Pirmajame, kvalifikaciniame ture susirungė 29 studentų komandos iš Lietuvos aukštųjų mokyklų. Jau paaiškėjo 6 geriausios komandos, kurioms suteikta teisė dalyvauti finale. Aukščiausiu rezultatu laimėjo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) studentai, kurie š. m. balandžio 6 d. finaliniame ture susirungs su KTU, VU, ISM, VDU ir VGTU komandomis.

„Testas iš tiesų buvo nelengvas. Jautėmės stiprūs, bet nurungti visų 29 komandų tikrai nesitikėjome.“ – džiaugiasi pergale TTVAM komanda. Kvalifikacinio turo testas, sudarytas iš 100 srities klausimų anglų kalba, yra sudarytas tarptautinės IPMA Young Crew valdybos ir yra naudojamas tarptautiniuose čempionatuose.

„Džiaugiamės dideliu studentų susidomėjimu. Finalą galės stebėti užsiregistravę ir balandžio 6 d. (registracija 15:00 – 15:30 val.) į ISM vadybos ir ekonomikos universitetą atvykę žiūrovai. Tie, kurie negalės sudalyvauti ar atvykti į Vilnių, turės galimybę pirmąjį Projektų valdymo čempionatą išvysti gyvai internetu” – kalbėjo „IPMA Young Crew Lietuva“ atstovas Tadas Narutavičius. Finale komandoms bus pateikti praktiniai atvejai, kuriems reikės rasti sprendimą ir jį pagrįsti vertinimo komisijai. Vertinimo komisiją sudarys žinomi Lietuvos projektų valdymo specialistai ir svečiai iš užsienio.

Registruokitės čia: http://www.eventbrite.com/event/6105639131 (registracija būtina).
Jeigu negalite atvykti, stebėkite tiesioginę čempionato transliaciją internete:https://vips.liedm.lt/konferencija/pvc2013 (registracijos nėra).

Daugiau informacijos apie Projektų valdymo čempionatą galima rasti internete: www.youngcrew.lt