• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Lietuvos studento pažymėjimas

Kas yra LSP?

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – tai vienintelis dokumentas, įrodantis studento statusą. Jis suteikia teisę naudotis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos.

LSP – tai nuo 2012 m. galiojantis, naujos kartos elektroninis studento pažymėjimas, kuriame yra viešojo transporto e. bilietas ir studento elektroninė piniginė (MOKIPAY), kuri leidžia su pažymėjimu atsiskaityti universitete ir visur, kur įrengta MOKIPAY atsiskaitymo sistema.

Dokumentą užsisakyti arba prasitęsti galima svetainėjewww.LSP.lt. Baigus arba nutraukus studijas, LSP būtina nedelsiant grąžinti savo aukštosios mokyklos studentų atstovybei.

Kaip gauti LSP?

1) Registruokis  LSP.lt (5 min.)

Pateik reikiamą informaciją www.LSP.lt ir įkelk savo nuotrauką. El. paštu gausi pranešimą, kad tavo aukštoji mokykla patvirtino pateiktus duomenis.

2) Naujo LSP gamyba (1-2 sav.)

LSP.lt skiltyje „Mano LSP“ pasirink „Užsisakyti naują LSP“. Pasirink padalinį, į kurį turi būti pristatytas LSP. Pasirink dieną ir laiką, kada atvyksi atsiimti LSP. Apmokėk internetu arba atsispausdink mokėjimo kvitą, su kuriuo už LSP galėsi susimokėti atsiėmimo padalinyje. Prisijungęs www.LSP.lt tinklalapyje gali sužinoti savo LSP užsakymo būseną.

3) Atsiimk „DNB“ banko, „Swedbank“ ir TELE2 padaliniuose

Atvykdamas atsiimti LSP, atsinešk atspausdintą LSP išdavimo sutartį ir ją pasirašyk atiduodančio darbuotojo akivaizdoje. Jei dar neapmokėjai už LSP gamybą, atlik apmokėjimą. Atsiimk LSP. Jei atsiimdamas LSP pastebėsi netikslumų, apie tai informuok darbuotoją ir nepriimk LSP.