• Informacija apie studijas +370 700 77770
 • Tel. +370 5 212 95 90
 • Svetainės struktūra
 • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Rezultatai

TVAM Studentų krepšinio komandos 2010/2011 mokslo metų sezono rezultatai:

Varžybos

2010/2011 m. m.

Lietuvos kolegijų studentų olimpinis festivalis, kolegijų žaidynės

1 vieta (dalyvavo 16 komandų)

Lietuvos studentų krepšinio lygos vaikinų II gr. čempionatas

3 vieta (dalyvavo 14 komandų)

Sostinės A lyga „Švyturio“ krepšinio čempionatas

9  vieta (dalyvavo 16 komandų)

 

LSKL čempionatas

Lietuvos studentų krepšinio lyga (LSKL) – krepšinio lyga, kurioje žaidžia Lietuvos aukštųjų mokyklų vaikinų ir merginų krepšinio komandos. Lietuvos studentų krepšinio lygos vaikinų I-II grupės čempionatą organizuoja ir vykdo LSKL vykdomasis komitetas, o jo už įgyvendinimą atsakingas LSKL generalinis sekretorius, direktoratas ir vyriausioji teisėjų kolegija.

TTVAM Studentų krepšinio komanda LSKL antros grupės varžybose dalyvauja nuo 2007 m.  Pirmuosiuose dvejuose LSKL antros grupės varžybų sezonuose  TTVAM (tuometinė  VTVK –  Vilniaus teisės ir verslo kolegija) užėmė 5-8 vietas, 2009/2010 m. – TTVAM iškovojo pirmąją vietą, o 2010/2011 m. – trečiąją vietą.

TTVAM Studentų krepšinio komandai 2010/2011 m.  atstovavo šie studentai: Ugnius Luneckas, Donatas Kilas, Aurimas Danilevičius, Ernestas Racevič, Donatas Janavičius, Gintaras Skadailis,  Dmitrij Meškevič, Eduard Rogačiov, Paulius Malinauskas, Ąžuolas Naujikas, Tomas Malimenkovas, Paulius Balčiūnas, Artūras Jankovskis, Deividas Ramoška, Rimantas Ivoška, Gediminas Žygelis, Tural Kerimli, Anatolij Michailov.

LKSO festivalis

Lietuvos kolegijų studentų olimpinį (LKSO) festivalį  organizuoja Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija, Kūno kultūros departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, varžybų vykdytojai – Lietuvos mokinių ir studentų sporto centras. Šiose Lietuvos kolegijų žaidynėse TTVAM Studentų krepšinio komanda dalyvauja nuo 2005 m.

TTVAM Studentų krepšinio komanda (tuomet Vilniaus teisės ir verslo kolegija – VTVK) 2006 m. šiame krepšinio turnyre iškovojo 1 vietą.  2007 m. pasikeitus žaidynių krepšinio varžybų nuostatams, TTVAM (VTVK) Studentų krepšinio komandai negalėjo atstovauti visi pajėgiausi žaidėjai ir Lietuvos kolegijų studentų olimpinio festivalio, kolegijų krepšinio varžybose TTVAM (VTVK) liko 4 vietoje, tačiau nuo 2008 m. TTVAM Studentų krepšinio komanda vėl ėmė kilti aukštyn. 2008 m. ji iškovojo 3-ąją, 2009 m. –  2-ąją, o 2010 m. pirmąją vietą.

2011 m. TTVAM Studentų krepšinio komanda dar kartą apginė savo vardą ir iškovojo pirmąją vietą. TTVAM Studentų krepšinio komandai 2011 m. atstovavo šie studentai: Eduard Rogačiov, Gintaras Skadailis, Ąžuolas Naujikas, Donatas Janavičius, Gediminas Žygelis, Ugnius Luneckas, Ernestas Racevič, Aurimas Danilevičius, Deividas Ramoška, Anatolij Michailov, Paulius Balčiūnas, Tomas Malimenkovas, Mantas Dapkus, Tomas Paulauskas, Artūras Jankovskis.

Lietuvos kolegijų studentų olimpinio festivalio  rezultatų suvestinė 2006-2011 m. m.

„Švyturio“ krepšinio čempionatas

Sostinės A lyga  „Švyturio“ krepšinio čempionatas – tai Vilniaus miesto pirmenybės. Šį čempionatą organizuoja ir koordinuoja Vilniaus krepšinio sąjunga, kuri yra savanoriška visuomeninių organizacijų ir nevalstybinių institucijų sąjunga, narystės pagrindu jungianti Vilniaus mieste veikiančius sporto klubus ir kitas krepšinio nevalstybines institucijas, įregistruotas Vilniaus miesto savivaldybėje.

„Švyturio“ krepšinio čempionatas yra populiariausios ir didžiausio susidomėjimo sulaukiančios sporto varžybos Vilniaus mieste. Vilniaus čempionato dalyviai pagal pajėgumą tradiciškai varžosi trijose lygose – A, B ir C. A lygoje rungtyniauja 24 stipriausi Vilniaus krepšinio klubai.

„Švyturio“ krepšinio čempionatas pajėgumu nenusileidžia tokioms Lietuvos krepšinio lygoms kaip Nacionalinė krepšinio lyga ar Regionų krepšinio lyga, todėl TTVAM Studentų krepšinio komandai pasirodymas šiose varžybose yra ir labai geras žaidėjų, komandos meistriškumo įvertinimas, ir varžybinių treniruočių pagrindas rengiant TTVAM studentus Lietuvos studentų krepšinio lygos ir Lietuvos kolegijų studentų olimpinio festivalio, kolegijų žaidynių varžyboms.

Ankstesnių metų rezultatai:

 • 2007/2008 m. m. VMKS varžybose buvo sužaista 14 rungtynių, iš jų laimėtos trys. Tarp 24 komandų užimta 19 vieta.
 • 2008/2009 m. m. VMKS varžybose tarp 17 komandų užimta 14 vieta.
 • 2009/2010 m. m. VMKS varžybose buvo sužaista 16 rungtynių, iš jų laimėtos trys. Tarp 17 komandų užimta 15 vieta.
 • 2010/2011 m. m. VMKS varžybose buvo sužaista 17 rungtynių, iš jų laimėtos trys. Tarp 16 komandų užimta 9 vieta.

VKML varžybos

Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) varžybas organizuoja ir koordinuoja „Vilniaus krepšinio mėgėjų lyga ir vykdo kartu su VŠĮ  „Vilniaus krepšinio teisėjų sąjunga“. Tai populiariausia lyga tarp mėgėjų, tačiau komandoms, norinčioms žaisti šioje lygoje, yra keliami dideli apribojimai.

VKML varžybose kiekvienai komandai per vienerias rungtynes gali atstovauti ne daugiau kaip trys Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir aukštesnėse (LSKL I lyga, LKL, užsienio profesionalios) lygose registruoti žaidėjai. NKL ir aukštesnėse lygose (LSKL I lyga, LKL, užsienio profesionalios)  bei „Sostinės A“ lygoje registruoti žaidėjai gali dalyvauti atkrintamosiose VKML varžybose, jei būna žaidę ne mažiau kaip 1/3 I-ojo VKML etapo varžybų. Šios lygos dalyviais negali būti asmenys, kurie iki VKML pradžios yra jaunesni nei 16 metų.

Dėl šių apribojimų VKML varžybos turi mėgėjiškų varžybų statusą, tačiau pasirodymas šiose varžybose yra labai geras varžybinių treniruočių pagrindas rengiant TTVAM studentus Lietuvos studentų krepšinio lygos ir Lietuvos kolegijų studentų olimpinio festivalio, kolegijų žaidynių varžyboms.

Ankstesnių metų rezultatai:

 • 2005/2006 m. m. VKML varžybose buvo sužaistos 21 rungtynės, iš jų laimėta vienuolika. Tarp 48 komandų užimta 17-32 vieta.
 • 2008/2009 m. m. VKML varžybose buvo sužaistos 23 rungtynės, iš jų laimėta šešiolika. Tarp 48 komandų užimta 9-16 vieta.
 • 2009/2010 m. m. VKML varžybose buvo sužaistos 21 rungtynės, iš jų laimėta aštuoniolika. Tarp 48 komandų užimta 9 vieta.
 • 2010/2011 m. m. VKML varžybose nedalyvauta.