• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Jaunojo vartotojo švietimo akademija

Jaunojo vartotojo švietimo akademija savo veiklą pradėjo simboliniu laiku – 2011 kovo 18 dieną, kuomet Europos Sąjungoje buvo minima Europos vartotojo diena.

Šią iniciatyvą Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla įgyvendina kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba ir Europos vartotojų centru.

Jaunojo vartotojo švietimo akademijos misija: ugdyti sąmoningą, informuotą ir socialiai atsakingą jaunąjį vartotoją.

Jaunojo vartotojo švietimo akademija lavina jaunimo žinias ir įgūdžius vartojimo srityje, didina jų sąmoningumą renkantis prekes ir paslaugas bei skatina visuomenės domėjimąsi vartotojų teisėmis ir jų apsauga. Akademijos nariams rengiamos atviros paskaitos apie vartotojų teises ir jų apsaugą Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, maisto produktų ženklinimą, prekių garantijas, oro keleivių teises, elektroninės prekybos ypatumus, mokoma, kaip elgtis ir kur kreiptis įsigijus nekokybišką prekę ar paslaugą, kitų vartotojams svarbių dalykų naudojantis įvairiomis paslaugomis.

Jauniesiems vartotojams paskaitas skaito Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos dėstytojai, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Europos vartotojų centro, Maisto ir veterinarijos tarnybos, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos atstovai.

Veikla

Visas Jaunojo vartotojo švietimo akademijos naujienas galite sužinoti http://www.facebook.com/vartotojuteises

Partneriai

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Europos vartotojų centras

Registracija

Registracija į Jaunojo vartotojo švietimo akademijos paskaitas bus skelbiama vėliau.

Kontaktai

Rašykite mums el. paštu vartotoju.svietimas@ttvam.lt