• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Mokėjimas už studijas

 

Su studijomis susijusius mokesčius TTVAM studentai galės atlikti pavedimu į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą, taip pat „Perlas“ ir „Foxbox“ terminaluose, „Maxima“ parduotuvių kasose.

Artimiausia mokėjimo vieta –  „Foxbox“ terminalas I aukšte prie Informacinio studijų centro. Atkreipiame dėmesį, kad terminalas neduoda grąžos.

Jei mokate  „Perlo“ terminale, darbuotojui turite pateikti specialų kvitą, pasakyti asmens bei mokėjimo kodą. Mokėjimo kvitus studentai gali rasti Informaciniame studijų centre arba atsispausdinti patys. Mokėjimo kvitai.

Mes skatiname rinktis mokėti ir pavedimu. Taip daug patogiau, greičiau ir paprasčiau! Pavedimą galite atlikti iš bet kurio banko.

Rekvizitai:

gavėjas –Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla;

gavėjo bankas – Danske Bank A/S Lietuvos filialas;

banko buveinės adresas – Saltoniškių g. 2, LT-08500 Vilnius, Lietuvos Respublika

banko SWIFT kodas – SMPOLT22

banko kodas – 74000;

atsiskaitomoji sąskaita – LT847400010141523819;

įmonės kodas – 111961987;

PVM mokėtojo kodas – LT 119619811

sutrumpintas įmokos pavadinimas – stojamoji studijų įmoka arba mokestis už studijas;

pareiškėjas – įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, (jei mokamas mokestis už studijas – dar nurodyti kursą ir studijų programos pavadinimą).

DĖMESIO! Mokant už studijas būtina nurodyti studento vardą, pavardę ir asmens kodą.

Primename, kad pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 21 straipsnio nuostatas, nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris moka už savo arba savo vaiko (įvaikio), globotinio studijas, neatsižvelgiant į tai, studijuojama nuolatine ar ištęstine studijų forma, gali susigrąžinti dalį sumokėtų įmokų už studijas, kurias baigus įgyjamas aukštasis išsilavinimas.