• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Kaip prisijungti?

PASTABA DĖL PRISIJUNGIMO PRIE STUDENTO PUSLAPIO!!!

 

Jeigu negalite prisijungti prie „Studento puslapio“, prisijungimo lange pasirinkite funkciją „Slaptažodžio priminimas“. Į pasirodžiusią slaptažodžio priminimo formą pakanka įrašyti tik savo  el. pašto adresą (būtinai  tą patį, kurį jūs pateikėte į TTVAM studentų duomenų bazę). Po to reikia spausti mygtuką „Priminti“ ir prisijungimo duomenys į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųsti per valandą.

Jei atlikus šiuos veiksmus iš karto gausite klaidos pranešimą arba su naujai atsiųstais duomenimis vis tiek negalėsite prisijungti prie „Studento puslapio“, kreipkitės į Nuotolinių studijų centro darbuotoją Liną Gorbunovą (el. paštas –lina.gorbunova@ttvam.lt, tel. +370 673 97418. Savo laiške būtinai tiksliai (lietuvišku šriftu) užrašykite savo vardą, pavardę, kokią studijų programą, kokia forma, kelintame kurse studijuojate.

Taip pat primename, kad prisijungimui prie virtualios mokymosi aplinkos reikia naudoti tuos pačius prisijungimo vardus ir slaptažodžius, kurie jums yra suteikti prisijungimui prie „Studento puslapio“.