• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Studijų formos ir mokymosi būdai

Nuolatinė studijų forma

Studijų trukmė – 3 metai. Užsiėmimai TTVAM vyksta pagal tvarkaraštį, darbo dienomis, darbo valandomis.

Ištęstinė studijų forma

Studijų trukmė – 4 metai. Ši studijų forma patraukli tiems, kurie planuoja ne tik studijuoti, bet ir dirbti. Paskaitos realiose auditorijose vyksta du kartus per mėnesį, šeštadieniais. Kitus du mėnesio šeštadienius paskaitos vyksta realiu laiku pagal tvarkaraščius, bet nuotoliniu būdu. T.y. nuotoliniais šeštadieniais pagal tvarkaraščius organizuojami užsiėmimai vaizdo konferencijų, on-line pokalbių ir kitais būdais.

Nuotolinis mokymo(si) būdas

Tai inovatyvus ir patogus mokymosi būdas aukštojo mokslo diplomo siekti internetu.  Studijos vyksta virtualioje mokymosi aplinkoje Moodle, kurioje talpinama mokomoji medžiaga, atliekamos užduotys ir galima interaktyviai bendrauti su bendramoksliais ir dėstytojais.  Šiuo mokymosi būdu gali naudotis ir nuolatinės, ir ištęstinės studijų formos studentai. Studijuojant studijų programą nuotoliniu ar iš dalies nuotoliniu būdu ji savo apimtimi, turiniu, reikalavimais studijuojančiajam niekuo nesiskiria nuo kitų studijų programų ir teikia tokias pačias kompetencijas, kaip ir tradicinės studijų programos, nes tai tik studijų organizavimo būdas (pagal tas pačias akredituotas studijų programas), o ne kažkokios kitokios studijų programos. Todėl įgyjamas diplomas yra lygiavertis – tiesiog būdas, kuriuo siekiama diplomo, yra kitoks. Net ir pasirinkus nuotolines studijas baigiamasis darbas ginamas TTVAM realioje auditorijoje.

Individualus studijų planas

Studento pageidavimu  sudaromas individualus studijų planas, reguliuojant studijų intensyvumą ir laikotarpį. Tai patogu dirbančiam ar keliaujančiam studentui.