• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Stojantiesiems

 

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla jau ketverius metus pripažinta geriausia nevalstybine aukštąja mokykla Lietuvoje

Savaitraštis „Veidas“  nuo 2009 metų pateikia Lietuvos universitetų ir aukštųjų mokyklų reitingus, vertindami mokymo institucijų studijų kokybę ir įvairovę, materialinę bazę ir kitus akademinius ir socialinius aspektus. Mūsų aukštąją mokyklą ir šiais metais pripažino geriausia nevalstybine aukštąja mokykla Lietuvoje. Aukšti įvertinimai mums svarbūs dėl TTVAM studentų, kuriems siekiame suteikti geriausią išsilavinimą Lietuvoje ir taip padėti lengviau siekti svajonių karjeros ir būti laimingais žmonėmis. Stebime kasmet didėjančią TTVAM studentų motyvaciją semtis šiuolaikinių žinių ir tai yra mums džiugus patvirtinimas, kad žvelgiame ta pačia kryptimi.

TTVAM galite įgyti profesinį bakalauro laipsnį ir nuotoliniu būdu. 

TTVAM studijos yra lanksčios

Mūsų tikslas Jums padėti suderinti aktyvų gyvenimo būdą su studijomis ir suteikti visas reikalingas kompetencijas Jūsų sėkmingai karjerai. „Pateikus prašymą fakulteto dekano vardu studentui gali būti leista studijuoti pagal individualų studijų planą (įskaitant ir studijas nuotoliniu būdu) jo pageidaujamą studijų laikotarpį. Tuo atveju, kai studentas pageidauja studijuoti pagal individualų studijų planą (nuotoliniu būdu) visą studijų laikotarpį, jis privalo atvykti į Aukštąją mokyklą ginti baigiamąjį darbą. Individualių studijų planų sudarymo klausimais studentus konsultuoja fakultetų dekanas.“ (TTVAM nuostatai, 2013 m.).

Tarptautiniai diplomai – studijuojant TTVAM

Taip pat, studijuodami TTVAM, galite įgyti papildomus užsienio universitetų ir aukštųjų mokyklų aukštojo mokslo diplomus ir tarptautinius profesinius sertifikatus, neišvykdami iš Lietuvos arba vienerius metus studijuojant užsienyje.

Tarptautiniai diplomai

Koleginės ar universitetinės studijos?