• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Vizitas į Slovakijos Žilinos universitetą

Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Vadybos ir teisės fakulteto dekanė Liudmila Zumerienė ir Logistikos vadybos katedros vedėjas dr. Rolandas Vitkūnas pagal  Erasmus+ akademinius mainus 2016 m. balandžio 18-22 dienomis lankėsi Slovakijos Žilinos universitete. Vizito tikslas buvo susipažinti su organizaciniais/mokymo klausimais minėtame universitete. Aptarti ateities bendradarbiavimą projektuose, įskaitant Erasmus+ programą, jungtinių studijų programų ir kt. galimybes.

Žilinos universitete mokosi apie devynis tūstančius studentų. Šiuo metu vykdomos 196 studijų programos.

 

Vizito metu buvo susitikta su Veiklos ir ekonomikos transporte ir komunikacijoje fakulteto atstovais: Martin Bugaj, prodekanu tarptautiniams ryšiams ir vystymui, prof.dr. inž. Jozef Gnap, minėto fakulteto Kelių ir miesto transporto katedros vedėju, doc. inž. Juraj Jagelčak, tos pačios katedros ekspertu. Aptartos bendradarbiavimo galimybės Erasmus+ programos rėmuose, kalbėta dėl galimybės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, aptarti vykdomos studijų programos organizaciniai klausimai,  lankytasi Žilinos Universiteto laboratorijose skirtose transporto, logistikos ir ekspedijavimo studijų programų vykdymui. Išklausytas minėto fakulteto pristatymas, pristatyta TTVAM ir jos vykdomos studijų  programos. Fakulteto atstovai padovanojo Logistikos ir ekspedijavimo studijų programai penkis skirtingų studijų dalykų paskaitų (anglų kalba) pavyzdžius.

Taip pat, TTVAM atstovai lankėsi Žilinos universiteto Mechaninės inžinerijos fakultete.

Susitiko su fakulteto Transporto ir tvarkymo mašinų departamento vadovu, kuris yra ir universiteto senato vadovas, prof. dr. inž. Juraj Gerlici bei to paties departamento doc.  dr. Dalibor Barta. Pristatyta TTVAM ir jos studijų programos, vizito tikslas. Diskutuota dėl galimybės bendradarbiauti.

Susitikta su Žilinos universiteto prorektoriumi tarptautiniams ryšiams ir marketingui doc. prof. dr. inž. Jozef Ristvej.  Aptartos galimybės bendradarbiauti Erasmus+ programos kontekste, tampant partneriais vykdant europinius projektus ar rengiant jungtines ar dvigubo diplomo studijų programas. Prorektorius buvo labai susidomėjęs ir pritarė bendradarbiavimo sutarties su Universiteto savarankišku Veiklos ir ekonomikos transporte ir komunikacijoje fakultetu pasirašymui. Paminėjo, kad matydamas gerus bendradarbiavimo rezultatus, pritars generalinės bendradarbiavimo sutarties su Žilinos universitetu pasirašymui.

Vizito metu taip pat buvo skaitytos paskaitos studentams apie Lietuvą, jos transporto sistemą, Vilniaus aplinkkelius bei jų poveikį aplinkos taršos ir transporto grūsčių mažinimui. Paskaitų dalyviai buvo supažindinti su Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos  vykdomomis studijų programomis, galimybe atvykti pagal Erasmus+ programą studijoms bei profesinės veiklos praktikai. Taip pat, buvo pademonstruoti studentų sukurti filmukai apie TTVAM.

Šiuo metu vyksta bendradarbiavimo sutarties tarp TTVAM ir Slovakijos Žilino universitetu teksto derinimas.

IMG_9676IMG_9682IMG_9664 Slovakija IMG_9670 Slovakija