• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Reklamos, Pramogų vadybos, Verslo vadybos studijų programų baigiamųjų darbų gynimo grafikas

Reklamos studijų programos

Baigiamųjų darbų gynimai 2016-06-06 (pirmadienis)

8.30 val. 3 a.

Eil. Nr. V.pavardė Grupė
1 Rokas Raudonius Rnl-13/1
2 Evaldas Eidukas Ri-12/1
3 Basys Vytautas Kazimieras Rnl-13//1
4 Bentnoriūtė Valmantė Rnl-13/1
5 Bingelytė Erika Rnl-13/1
6 Ignas Blaževičius Rnl-13/1
7 Bražinskaitė Vytenė Rnl-13/1
8 Daujotas Roman Rnl-13/1
9 Jakaitė Brigita Rnl-13/1
10 Jusius Tautvydas Rnl-13/1
11 Kazlauskas Ignas Rnl-13/1
12 Kriukelytė Lėja Rnl-13/1
                         13.00 val.   3.a.  
     
1 Mackevičius Eduardas Rnl- 13/1
2 Matukaitis Rokas Rnl- 13/1
3 Petronytė Neringa Rnl- 13/1
4 Skatikas Artūras Rnl- 13/1
5 Urbanavičiūtė Renata Rnl- 13/1
6 Vasiliauskaitė Oksana Rnl- 13/1
7 Čalkevičius Mantas Rnl- 13/1
8 Čiapas Lukas Rnl- 13/1
9 Žičkutė Laura Rnl- 13/1
10 Bilotas Šarūnas Rnl-12/1
11 Dacevič Arnold Rnl- 12/1

 

 

Reklamos studijų programos

Baigiamųjų darbų gynimai 2016-06-07 (antradienis)

8.30 val. 3 a.

Eil. Nr. V.pavardė Grupė
1 Gricienė Inga Ri – 12/1
2 Margelis Domantas Ri – 12/1
3 Čipas Gediminas Ri – 12/1
4 Pavliukanec Genrik Ri – 12/1
5 Andrijauskas Linas Ri – 12/1
6 Arlauskaitė Erika Ri – 12/1
7 Dapkūnaitė Aurelija Ri – 12/1
8 Fidiuškinas Eimantas Ri – 12/1
9 Frolovas Sigitas Ri – 12/1
10 Jakubickaitė Joana Ri – 12/1
11 Jonaitis Ignas Ri – 12/1
12 Kavaliauskaitė Kristina Ri – 12/1
13. Kažanauskaitė Justė Ri – 12/1
                            13.00 val.  3a.  
     
1 Kunigėlytė Indrė Ri – 12/1
2 Nečiporenko Santana Ri – 12/1
3 Pagalys Šarūnas Ri – 12/1
4 Pukėnas Ignas Ri – 12/1
5 Smilgis Dominykas Ri – 12/1
6 Urbanovič Evelina Ri – 12/1
7 Vaišnorienė Greta Ri – 12/1
8 Vaštakas Marius Ri – 12/1
9 Šatalova Julija Ri – 12/1
10 Čiža Aurelijus Ri – 11/1

 

 

 

Pramogų vadybos ir Verslo vadybos studijų programų

Baigiamųjų darbų gynimai 2016-06-08 (trečiadienis)

8.30 val. 3 a.

Eil. Nr. V.pavardė Grupė
1 Begičevaitė Iveta PVnl- 13/1
2 Janavičiūtė Deimantė PVnl- 13/1
3 Karpavičius Jonas PVnl- 13/1
4 Kiela Dovydas PVnl- 13/1
5 Krinickas Mantas PVnl- 13/1
6 Linkevičius Mantas PVnl- 13/1
7 Petkelytė Santa PVnl- 13/1
8 Rynkevič Ana PVnl- 13/1
9 Tarandaitė Gabrielė PVnl- 13/1
10 Uzdraitė Karolina PVnl- 13/1
11 Varnas Tautvydas PVnl- 13/1
                        13.00 val. 3 a.  
     
1 Čeikauskaitė Vaida PVnl- 13/1
2 Čerkauskaitė Gesta PVnl- 13/1
3 Šaparnytė Kornelija PVnl- 13/1
4 Teslia Sandra Ri – 12/1
5 Petrovas Mantas Rnl – 11/1
6 Greičius Simonas VVi-12/1
7 Adomavičius Karolis VVnl-12/1