• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Inovatyvios studijos

Aukštasis mokslas žengia inovatyvumo link – atnaujinamos ne tik pačios žinios, bet ir žinių suteikimo būdai. Pasaulinio garso aukštosios mokyklos ir universitetai jau atveria savo žinių duris plačiajai visuomenei internete. Studentai studijuoja užsienio mokyklose neišvykdami iš gimtosios šalies ir atvirkščiai – išvykę tęsia studijas kitoje šalyje internetu. Įgyti naujų žinių ir diplomą šiandien tapo patogiau.

PATOGU ABITURIENTUI IR DIRBANČIAJAM

Modernios ir lanksčios studijų formos suteikia galimybę studijuoti keliaujant, dirbant ar auginant vaikus. Todėl, studentų amžiaus grupė taip pat peržengė stereotipus – vis daugiau vyresnio amžiaus žmonių renkasi patogius ir prieinamus studijų būdus internetu siekdami įgyti papildomą kvalifikaciją arba naują specialybę.

TRUMPESNIS KELIAS IKI DIPLOMO

Įgyti aukštojo mokslo diplomą jau turintiems žinių ir patirties šiandien įmanoma per žymiai trumpesnį laiką.  Jei dirbate daugiau nei keletą metų vienoje srityje, ar mokėtės savarankiškai, galite siekti šios srities aukštojo mokslo diplomo, o Jūsų sukauptos konkrečios srities žinios ir patirtis gali būti užskaityta kaip dalis studijų.