• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Tarptautiniai

Per pastaruosius metus ypač sustiprinome strategines partnerystes su aukštai vertinamais užsienio partneriais. Sutikome naujų stiprių partnerių, kurie atrado mus kaip lygiaverčius partnerius, galinčius ne mažiau duoti nei imti. Lygiaverte naryste ir balso teise dalyvaujame tarptautinių organizacijų ekspertinėse diskusijose dėl ES aukštojo mokslo plėtros.

Patyrėme tikrą efektyvios veikos naudą aukštajai mokyklai: perėmėme gerąją praktiką iš daugelio partnerinių užsienio universitetų ir aukštųjų mokyklų, gimsta vis daugiau naujų iniciatyvų ir inovatyvių tarptautinių projektų.

Naujos tarptautinės partnerystės suteikė naudos ir mūsų studentams: daugiau galimybių ir palankių sąlygų studijuoti užsienyje, įgijome per 100 partnerių studentų mainams Erasmus projekte,  sukūrėme daugiau tarptautinių diplomų galimybių studentams net neišvykstant iš Lietuvos. „Siekiame, kad TTVAM absolventai žengtų į globalią darbo rinką turėdami pakankamai tarptautinės ir multikultūrinės patirties. Vienas iš mūsų efektyviausių projektų – neseniai vykdyta intensyvi tarptautinė programa Amber&Jade, kurią sukūrėme su Olandijos NHL taikomųjų mokslų universitetu ir įgyvendinome su trimis Kinijos aukštosiomis mokyklomis. Kartu su partneriais iš Kompostelos universitetų tinklo aktyviai dalyvaujame Erasmus Tempus projekte, kuris praturtina tarptautinę studentų bendruomenę dar studijų metu.“  TTVAM Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo centro atstovė.