• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Alumni draugija

Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Alumni draugija įregistruota 2008 m. pavasarį.

Alumni draugija – tai absolventų sambūris, kurio tikslas – palaikyti tvirtus ryšius su Tarptautinės teisės ir verslo aukštąja mokykla (toliau – TTVAM). Absolventai buriasi vedami noro bendrauti, palaikyti ryšius su savo kurso draugais, dėstytojais, norėdami prisidėti prie TTVAM veiklos vystymo bei plėtros. Draugijos nariai perteikia savo patirtį studentams, konsultuoja juos karjeros klausimais, rengia įvairius projektus.

Alumni draugija maloniai kviečia prisijungti naujus narius, nesvarbu, kuriais metais baigėte Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją mokyklą (buvusią Vilniaus teisės ir verslo kolegiją).

Kalba TTVAM absolventai:

IMGP1620

TTVAM Alumni draugijos direktorius Tautvydas Sinkevičius, UAB „LT ADVERT“ generalinio direktoriaus pavaduotojas

„Aš rekomenduočiau TTVAM, nes žinau, kaip ši organizacija siekia, kad studijos būtų pritaikytos kokybiškoms ir ateityje darbo rinkoje paklausioms profesijoms. Pasirinkdamas teisės studijas TTVAM nesuklydau. Darbo paieškos atskleidė, jog vienas svarbiausių darbdavio reikalavimų – patirtis, o studijos šioje Aukštojoje mokykloje buvo puikiai suderintos su praktika“.

 

alumni_2_gruzdas

TTVAM absolventas Rimantas Gruzdas, UAB „Revanda“ direktorius

„Reklamos srityje dirbu seniai, tačiau norėjau gauti daugiau žinių. Mano lūkesčiai pasiteisino, studijuoti buvo įdomu ir naudinga, dėstytojai pasižymėjo profesionalumu. TTVAM taip pat padėjo išsiugdyti komunikacinius, analitinio mąstymo gebėjimus, kurie reikalingi vadovaujant žmonėms“.

 

alumni_3_kekstas

TTVAM absolventas Rytis Kėkštas, UAB „Algirdai“ direktoriaus pavaduotojas

„Mano pasirinkimas stoti į TTVAM buvo apgalvotas, nes tuo metu jau dirbau transporto vadybininku. Diplomas padėjo man kilti karjeros laiptais – tapau direktoriaus pavaduotoju. Dabar kiekviena mano darbo diena – tai naujas iššūkis, įdomios komandiruotės po Europos šalis, kuriose susitinku su klientais. Šiuo metu studijuoju toliau, nes noriu įgyti magistro laipsnį“.

 

alumni_4_petrenas

TTVAM absolventas Andrius Petrėnas, UAB „Imantila“ projektų vadovas

„TTVAM studijavau verslo vadybą. Nuo tada man pradėjo šypsotis sėkmė. Savo specialybę rinkausi sąmoningai ir apgalvotai, todėl šiandien nesigręžioju į praeitį, žvelgiu tik pirmyn, ir žinau, jog mano pasirinkimas buvo teisingas. Esu dėkingas Aukštajai mokyklai, nes čia įgijau ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kuriuos pritaikiau savo darbe“.