• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Tarptautinių studijų organizavimo centras

Kontaktai

 

Tarptautinių studijų organizavimo centro koordinatorius  Darius Ivoška

Kab.: 510
Mob.: +370 679 65369
El. p.: darius.ivoska@ttvam.lt

Viena iš pagrindinių Tarptautinių studijų organizavimo centro funkcijų – darbas su tarptautiniais studentais, ketinančiais studijuoti arba jau studijuojančiais TTVAM.

Centras rūpinasi informacijos sklaida apie TTVAM siūlomas studijas visame pasaulyje. Vykdant rinkų tyrimus bei analizuojant įvairias aukštojo mokslo sistemas, skyrius kuria rinkodaros strategijas, kurios yra įgyvendinamos tarptautiniu mastu. Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja tarptautinėse aukštojo mokslo parodose, atstovauja TTVAM teminėse konferencijose ir seminaruose. Centras rengia įvairius informacinius bei reklaminius leidinius, kaupia bei apdoroja statistinius duomenis, analizuoja rinkas, koordinuoja darbą su švietimo agentais bei nuolat bendrauja su potencialiais studentais. Nuo pat pirmojo studento laiško ar skambučio, skyrius individualiai konsultuoja jį visais priėmimo į studijas klausimais. Studentams suteikiama pagalba tvarkant visus reikiamus dokumentus gaunant mūsų šalies vizą bei leidimą gyventi Lietuvoje, vertinant moksleivių ar studentų kvalifikacijas, sprendžiant visus rūpimus klausimus.

Studentams jau atvykus į Lietuvą, centras rūpinasi jų apgyvendinimu bei kuo lengvesne integracija į mokyklos bendruomenę. Bendradarbiaujant su Studentų atstovybe organizuojami įvairūs renginiai, padedantys tarptautiniams studentams kuo greičiau įsilieti į TTVAM šeimą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad nors ir toli nuo namų, visi jaustųsi kaip namuose.