• Ankstesnė svetainė
  • Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Turizmo ir viešbučių verslo studijų programos vertinimas

Vadovaujantis Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus 2010 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. 1-01-162 patvirtinta Vykdomų studijų programų vertinimo metodika, buvo atlikta TTVAM vykdomos Turizmo ir viešbučių verslo studijų programos savianalizė (joje aktyviai dalyvavo visi TTVAM bendruomenės nariai), parengta jos suvestinė. Ši suvestinė buvo pateikta Studijų kokybės vertinimo centrui.

 

TTVAM rengiamasi Turizmo ir viešbučių verslo  studijų programos vertinimo ekspertų išoriniam vizitui

2014 m. kovo 20 d. aukštojoje mokykloje viešėjo SKVC sudaryta išorinių ekspertų grupė. Ji pagal numatytą darbotvarkę vizito metu susitiko su tikslinėmis grupėmis: aukštosios mokyklos administracija, Turizmo ir viešbučių verslo studijų programos savianalizės suvestinės rengėjais, programos dėstytojais, studentais, darbdaviais. Taip pat vizito metu ekspertai susipažins su programos įgyvendinimui skirta materialiąja baze, studentų kursiniais ir baigiamaisiais darbais, egzaminų medžiaga ir kitais dokumentais.

Ekspertų sprendimu, Turizmo ir viešbučių verslo studijų programa buvo įvertinta puikiai ir akredituota maksimaliam laikotarpiui. Daugiau informacijos apie vertinimą rasite čia: http://www.ttvam.lt/apie-mus/kokybe/studiju-programu-akreditacija/studiju-programu-akreditavimo-isvados/

 

Kontaktinis asmuo:

Liudvika Kazlauskaite Turizmo vadybos katedros vedėja Liudvika Kazlauskaitė

 

Kab.: 404
Mob.: +370 673 94826
El. p.: liudvika.kazlauskaite@ttvam.lt