• Informacija apie studijas +370 700 77770
  • Tel. +370 5 212 95 90
  • Svetainės struktūra
  • F X H

TTVAM studentų sėkmės istorijos

Materialinė bazė

IMG_5228

Patalpos

TVAM vienas iš prioritetinių tikslų yra visavertis dėmesys studentui, todėl skiriama nemažai pastangų ir lėšų studento gerovei sukurti. Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla veikia erdviose patalpose Laisvės pr. 58, Vilniuje, kurių plotas apie 10000 kv. m. Galima pasidžiaugti, kad pastato architektūra atitinka akademinės veiklos viziją. Yra konferencijų salė, biblioteka ir skaitykla, kosmetologijos, manikiūrio, pedikiūro, masažo ir kirpyklos kabinetai, video studija, patalpos dokumentų archyvams, didelių patalpų nuo 100 iki 300 kv. m. srautinėms paskaitoms, akademinės patalpos grupių bei pogrupių paskaitoms ir seminarams. Daug tikslinių patalpų administracinei ir mokslinei veiklai, taip pat patalpos studentų atstovybei bei studentų renginiams. Moderniai įrengtos erdvios auditorijos, kompiuterių klasės užtikrina sėkmingą mokymąsi ir mokymą. Studijų programų realizavimui naudojama įvairi technika: grafoprojektoriai, vaizdo projektoriai, kompiuteriai magnetofonai, vaizdo grotuvai, videokameros, televizoriai ir kt.

Studijoms naudojamos patalpos yra labai geros techninės būklės, atitinkančios darbo saugos ir higienos normų rmaterialine_baze_4eikalavimus, o racionalus jų suplanavimas pritaikytas studijų reikmėms.

Studijoms naudojamos patalpos yra labai geros techninės būklės, atitinkančios darbo saugos ir higienos normų reikalavimus, o racionalus jų suplanavimas pritaikytas studijų reikmėms.

 

Siekiant sudaryti patogesnes sąlygas TTVAM studijuoti neįgaliesiems studentams, turintiems judėjimo negalią, įrengtas specialus liftas, auditorijose palikta vietos, kurias užsiėmimų metu gali užimti studentai, judantys vežimėliuose.

 

BibliotekaBiblioteka

Aukštosios mokyklos biblioteka aprūpina visus studentus pagrindine literatūra, taip pat jie gali naudotis nemažais papildomos, metodinės, norminės ir kt. literatūros fondais, žodynais, duomenų bazėmis. Bibliotekoje yra sukauptas apie 30000 egzempliorių fondas, užsakoma 20 pavadinimų periodinių leidinių. Bibliotekos fondai nuolat atnaujinami. Mokyklos biblioteka yra įstojusi į tarptautinį bibliotekų tinklą ALEPH.

 

 

 

Valgykla

Valgykla

Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje veikia erdvi valgykla.

Studentų skatinimas

Už labai gerus ir puikius studijų rezultatus, už aktyvią mokslinę, kultūrinę, sportinę, visuomeninę veiklą studentai yra skatinami įvairiomis stipendijomis ir premijomis.

 

 

 

_MG_4986 (3) Kosmetologijos kabinetai

TTVAM įrengti po 12 kosmetologijos, manikiūro, pedikiūro, masažo mokymo vietų ir 4 kirpyklos mokymosi vietos, kuriose naudojami modernūs veido ir plaukų diagnostikos aparatai, moduliniai aparatai, vakuuminiai aparatai bei kita būtina mokymuisi įranga.

 

 

 

 

_MG_9880

Video studija

Studentai savo kūrybinius sumanymus gali realizuoti video studijoje, kurios įrengta visa reikalinga moderniausia aparatūra – profesionalios videokameros, filmuojantis fotoaparatas, garso ir šviesos sistema, garso ir vaizdo montavimo įranga, žalias fonas, mikrofonai ir kita video studijai būtina įranga.